Séria-F Evolution

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/Slider/wide1

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/Slider/wide2

Konštrukcia

Výkon a hospodárnosť

LVšestrannosť novej série vozidiel od 10 do 11 ton umožňuje zvládnuť akékoľvek pracovné aplikácie. Rýchlosť a spoľahlivosť sú bezkonkurenčnou kombináciou, ktorá robí zo Série F Isuzu uznávanú svetovú jednotku.

 

Bezpečnosť kabíny

Séria F je pevne stavaná už od základov. Pevný rám ľahko zvláda ťažké pracovné podmienky na neľahkých pracoviskách a aj predĺženú prevádzku pri každodennej práci. Šírka rámu zároveň uľahčuje inštaláciu veľkého množstva prvkov.
 

Nosnosť

Náramná nosnosť celej rady F, medzi najkonkurencieschopnejšími vo všetkých kategóriách, konsoliduje povesť Isuzu.
Celý rad bol podrobený intenzívnemu a komplexnému programu skúšok s prototypmi, riadenými v podmienkach rovnajúcim sa 33 cestám okolo sveta.

Robustnosť kabíny

Používanie vysoko pevnej ocele a usporiadanie s uzavretým úsekom zaisťuje zvýšenú štrukturálnu robustnosť kabíny. Séria F je navrhnutá tak, aby jej  vysoká spoľahlivosť vydržala mnoho rokov.
 

Komfort

Perfektná ovládateľnosť

Vo vývoji Série F hrá dôležitú úlohu polomer otáčania, ktorý je vzhľadom na minulosť znížený. To zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť aj na veľmi úzkych cestách v mestách alebo v horských oblastiach a súčasne poskytuje dôležitú stabilitu na cestách mimo mesta.

Pneumatické alebo parabolické zavesenie

Predná náprava sérea F je vybavená parabolickými pružinami  - 3 listami s variabilnou hrúbkou. Na zadnej náprave je možné mať podľa modelu parabolické pružiny s 8 plus 4 listami s variabilnou hrúbkou alebo vzduchové pružiny so 4 krytmi.
 

Rázvory

Séria F Isuzu je k dispozícii s rôznymi modelmi rázvoru od najkratšieho 3,410 mm až k rázvoru 4,990 mm. Táto škála rázvorov umožňuje všestrannú dĺžku bremena.
 

Komfortná kabína

Špeciálne navrhnutá tak, aby pomáhala unavenému vodičovi a poskytovala produktívne pracovné prostredie, kabína kombinuje ergonomické sedačky so širokou škálou úložných priestorov. Ventilačný systém s vysokou účinnosťou zaručuje optimálnu kontrolu ovzdušia v kabíne počas celej doby. Život na ceste nebol nikdy lepší.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť kabíny

Nová koncepcia konštrukcie kabíny Isuzu s názvom "Hexapod" robí kabínu silnejšou a bezpečnejšou a prekonala všetky prísne špecifikácie nárazových testov. Všetky modely sú štandardne vybavené dvoma airbagmi (vodič a spolujazdec) a hĺbka skla v závese dverí odstraňuje potenciálne nebezpečný mŕtvy bod. Pevná kabína a bočné zaklápacie dvere zaisťujú vynikajúcu ochranu. Viditeľnosť je zabezpečená pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach vďaka expanzívnemu prednému sklu, stieračom a trojbodovému zrkadlovému systému. Isuzu Série F bol schválený profesionálnymi vodičmi, ktorí sú ideálnym partnerom pre dlhé cesty za volantom. Meracie prístroje sú ľahko čitateľné a umožňujú vodičovi sledovať jedným pohľadom stav vozidla.

Dvojitý SRS Airbag

Na všetkých F verziách sa pri nehode okamžite aktivujú dva čelné SRS Airbagy na ochranu tváre a hlavy. Okrem toho volant absorbuje aj silu nárazu a zmenou tvaru znižuje následky nárazu do hornej časti tela.

Účinnosť

Výkon a hospodárnosť

Dva hnacie mechanizmy série F začleňujú pokročilú dieselovú technológiu Isuzu a súčasne poskytujú maximum z hľadiska výkonu a hospodárnosti pri spotrebe paliva. Všetky motory sú dôkladne navrhované tak, aby maximalizovali výkon vozidla vo všetkých oblastiach používania. Štvorvalcové motory s technológiou Common Rail s priamym vstrekovaním sú preslávené svojou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Sú ovládané elektronicky.

Znižovanie emisií

Vznetové motory Isuzu sú vyrobené tak, aby sa zladili vysoké výkony so šetrnosťou k životnému prostrediu.  Tajomstvo spočíva v optimalizácii výkonu motora zladením presnosti a kvality vstrekovania paliva so skvelým stupňom preplnenia.

Vznetový motor turbo s medzichladičom

Motory 4HK1-E4S so 4 valcami zaisťujú mimoriadny výkon z hľadiska výkonu a krútiaceho momentu, silu a spoľahlivosť. Navrhnuté na podporu vozidla v akejkoľvek pracovnej situácii tieto motory kombinujú vynikajúcu nehlučnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Systém EGR s vysokým chladiacim výkonom

Optimalizáciou teploty a presnou kontrolou objemu recirkulácie výfukových plynov (EGR) je možné znížiť množstvo emisií NOx bez vplyvu na spotrebu paliva.

Manuálne prevodovky

Manuálne prevodovky so spojkou a servoriadením sú prispôsobené motorom tak, aby posilnili ich vlastnosti a výkon a dosahovali mimoriadne výsledky z hľadiska zníženia hlučnosti, komfortu a úspory paliva.

Samočistiaci filter

Systém samočistenia umožňuje čistiť filter bez potreby jeho výmeny v servise. Prirodzená regenerácia využíva podmienky používania veľkého zaťaženia motora; automatická regenerácia regeneruje filter počas normálneho používania vozidla bez toho, aby si to vodič všimol. Manuálnu regeneráciu ale realizuje priamo vodič.

KATALÓGY

KATALÓG PRODUKTOV 2016 SÉRIA N-F

KATALÓG PRODUKTOV 2016 SÉRIA N-F

KATALÓG PRODUKTOV 2016 SÉRIA N-F

KATALÓG KABĺN 2015 verzia Euro 5b+ verzia Euro VI

KATALÓG KABĺN 2015 verzia Euro 5b+ verzia Euro VI

KATALÓG KABĺN 2015 verzia Euro 5b+ verzia Euro VI