Séria-N Evolution

  • Séria N

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/newhomepage_2014/NEvolution_1400x560

ISUZU Séria-N Evolution

Emócie bez konca

Vytvoriť nový svetový štandard pre ľahké nákladné automobily: toto je základný princíp Isuzu.

Isuzu N-Evolution je prísľub hrdosti a komfortu pre vodičov, výkonu v mene hospodárnosti a spoľahlivosti. Pokojný, čistý a ohľaduplný k životnému prostrediu, Séria N-Evolution má atraktívny vzhľad s imidžom, na ktorý by bol hrdý akýkoľvek výrobca automobilov.

Vyskúšajte zážitok v najväčšej mobilnej kancelárii.

Prístroje a zariadenia

Meracie prístroje sú jednoduchšie na čítanie a umožňujú tak vodičovi sledovať jedným okom situáciu vozidla. Väčší počet zariadení s konektormi DIN umožňuje inštalovať informačné a zvukové zariadenia rôzneho druhu; žiarivky LED spotrebujú menej energie.

Optimalizácia polohy riadenia

Poloha riadenia môže byť presne nastavená, aby zodpovedala vodičom akejkoľvek postavy; volant je možné nastaviť podľa výšky a sedačku, ktorá sa vyznačuje väčšou dĺžkou a väčším uhlom na reguláciu naklonenia, možno nakloniť. Vankúše sedadiel poskytujú väčší komfort, zatiaľ čo povrch nového sedenia je rovnejší a uľahčuje tak vstup a výstup z kabíny.

Prístupnosť

Predné stĺpiky a dlhšie a priestrannejšie schodíky umožňujú lepšie otvorenie dverí a následne ľahší prístup do kabíny.

3 typy kabín

Easy, Comfort, Crew

Séria N-Evolution ponúka 3 rôzne typy kabín: Kabína Easy, Kabína Comfort, Dvojitá Kabína (Crew). Tieto tri kabíny zodpovedajú všetkým potrebám trhu vozidiel od  3,5 do 7 ton. Vo všetkých kabínach aj v tej najmenšej "Easy", môžu pohodlne cestovať 3 dospelé osoby. Kabína Comfort je vhodná pre tých, ktorí majú radi pohodlie, kým pre tých, čo cestujú v skupine je ideálna dvojitá kabína (Crew), do ktorej sa zmestí 3 až 7 osôb.

Comfort

Tvar vlnovky 

Prístrojová doska používa "veľkú vlnu" ako dekoračný prvok na zväčšenie vnímania interného priestoru.  Zakrivené plochy kabíny sú navrhnuté tak, aby umožňovali prirodzený pohyb rúk a aby všetko ovládanie bolo na dosah prstov vodiča.

Funkčná a komfortná kabína

I componenti dell’abitacolo sono stati progettati per ridurre la fatica del conducente. I pedali sono stati testati con stivali da lavoro e calzature invernali. L’allineamento del piantone del volante è stato ottimizzato.

 

Bezpečnosť

Zdravie a bezpečnosť, vždy

Digitálna analýza umožnila získať pevnejšiu kabínu, ktorá zaisťuje vyššiu úroveň bezpečnosti, ale zároveň zníženú hmotnosť. Veľká plocha dverí je vystužená a rám je zosilnený na zachovanie celistvosti kabíny a vytvorenie ochrannej bunky, ktorá obmedzuje zranenia v prípade nehody.

Pasívna bezpečnosť

Dvojitý SRS airbag

Dva airbagy SRS - "Supplemental Restraint System" – sa okamžite aktivujú pre ochranu tváre a hlavy vodiča v prípade nehody. Volant pomáha absorbovať náraz zmenou tvaru a znižovať tak následky nárazu.

Bezpečnostné pásy s predpínačom

V prípade kolízie bezpečnostné pásy okamžite zachytia cestujúceho a zaistia bezpečné zadržanie posádky.  
Ak sila prekročí určitú úroveň, zapojí sa obmedzovač zaťaženia, ktorý zníži riziko zranenia vodiča

Priečny nosník na kolená  

Štruktúra absorbuje priame nárazy na pravé koleno a umožňuje ľavému kolenu posunúť sa smerom von.

Aktívna bezpečnosť<

Halogénový multireflektorový svetlomet

Číre šošovky a odrazky na stopačkách zaisťujú výborné osvetlenie veľkého priestoru a zlepšujú nočné videnie a bezpečnosť.

Predné a zadné brzdové kotúče

Ovládanie zlepšuje väčšie rozptýlenie tepla a väčšiu účinnosť bŕzd aj pri dlhotrvajúcom používaní.

Comfort

Závesy

Trojuholníkové závesy špecifické pre verziu Adaptor  sú k dispozícii pre Séria L35 Euro 5b+ a L35 Séria Bleu. Pripájajú každé koleso k rámu priečnymi ramenami s rôznymi dĺžkami a umožňujú tak kolesám zachovať optimálny uhol sklonu v každej zákrute, a to všetko v prospech stability na vozovke.

Zníženie spotreby

VGS (Variable Geometry System) turbo

Turbokompresor mení vstupnú zónu turba a prispieva tak ku zlepšeniu zrýchlenia z nízkych rýchlostí, čím dochádza k zníženiu spotreby paliva a pevných častíc.

Ventily 16  DOHC

Presne synchronizovaný pohyb ventilov zlepšuje sanie a vyháňanie vzduchu z valcov, redukuje častice a čierny dym ako aj spotrebu paliva.

Manuálne prevodovky

NEES2 - New Ecofriendly Easy Shift, ktorá vychádza z manuálnej prevodovky, ponúka kompletné elektronické ovládanie v prospech jednoduchosti riadenia. NEES2 vyradí pedál spojky a režim "Econo" zabezpečí automatický prevod a voľbu prevodových stupňov pre maximalizáciu účinnosti paliva. Znižuje sa spotreba a náklady na údržbu.

Zníženie emisií

Isuzu se zaväzuje znižovať emisie CO2 a pre dosiahnutie tohto cieľa dosahujú 3-litrové motory výkony 5-litrových motorov. Tajomstvom vysokých výkonov a znižovania paliva je pokročilé preplňovanie, zvyšovanie tlaku vstrekovania paliva a stupňa recyklácie výfukových plynov.

Samočistiaci filter

Systém samočistenia umožňuje čistiť filter bez toho, aby bolo nutné vymieňať ho v servise. Prirodzená regenerácia využíva podmienky používania veľkého zaťaženia motora; automatická regenerácia regeneruje filter počas normálneho používania vozidla bez toho, aby si to vodič všimol. Manuálna regeneráciu ale vykonáva priamo vodič.

KATALÓGY

KATALÓG PRODUKTOV 2016 SÉRIA N-F

KATALÓG PRODUKTOV 2016 SÉRIA N-F

KATALÓG PRODUKTOV 2016 SÉRIA N-F

KATALÓG KABĺN 2015 verzia Euro 5b+ verzia Euro VI

KATALÓG KABĺN 2015 verzia Euro 5b+ verzia Euro VI

KATALÓG KABĺN 2015 verzia Euro 5b+ verzia Euro VI